Provledare med aktuell auktoriseringstid 

Andreas Marklund

0705945309

antemarklund@gmail.com

 2021

Ann Lundgren

0706566340

kassor@svkbottenviken.se

 2021

Anna-Karin Karlsson

070-6616711

annacarin@acstarteam.se

 2021

Carola Wallstål

076-7615594

carola.wallstal@hotmail.com

 2021

Carolin Karlsson

070-6952717

carolin.karlsson@
norrbottensmedia.se

 2021

Henrik Boström

070-2668347

henrik.bostrom@lillerudkorsnas.com

 2021

Irene Nilsson

070-6724978

irene-nilsson@hotmail.com

 2021

Charlotte Lövbrand

070-3166039

lottix72@hotmail.com

 2021

Leif Fahlen

070-3349924

fahlen.l@pitea.st

 2021

Mette Gilså

0768328699

mettegilsa@gmail.com

 2021

Peter Åström

0702757984

peter.åstrom@billerudkorsnas.com

 2021

Petter Ekblom

0725510501

petter.ekblom@gmail.com

 2021

Roger Kempainen

070-6498088

roger.kempainen@telia.com

 2021

Roger Seppä

0960-12805

roger.seppa@hotmail.com

 2021

Torulf Johnson

070-2668302

torulf_johnson@hotmail.com

2021

Tobbe Burman

070-2166837

mlo44b@gmail.com

2021

Viveka Grahn

070-3140601

vgrahn@yahoo.se

 2021

 Domare tillika provledare

Ann-Helen Widen (eftersök) 0702770094 info@altersundets.se  
Christer Holmberg 0703912698 christer.ho@telia.com  
Didrik Skarin 0705258995 skarin.didrik@telia.com  
Jonas Seger 0703733303 jo.an@tele2.se  
Mattias Larsson 0703149437 mattias@tjuvskytten.se  
Robert Lundgren 0706957562 rln@polarbrod.se  

 Provledaraspiranter, godkänd teoridel 2017-11-12

Rolf Aho r.aho1955@gmail.com, godkänd praktik 24/6-2018
Emilia Nilsson emiliaanilsson@hotmail.com
Cilla Sandström cilla.san@hotmail.com
Martin Ström martin.strom@norconsult.com

 

Copyright © Svk Bottenviken